Siadło Górne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
341070
Cena
250 000 PLN
Cena za m2
141,24 PLN
Powierzchnia działki
1 770 m2
Prąd
Tak
Kanalizacja
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania ATRAKCYJNIE USYTUOWANA DZIAŁKA W SIADLE GÓRNYM- 10min. od centrum Szczecina!!! Doskonały dojazd o każdej porze roku!
Działka o powierzchni 1770m2 w kształcie prostokąta z możliwością zabudowy... W obecnej chwili nie ma studium ani planu zagospodarowania przestrzennego. Usytuowana 15m od drogi głównej, z drogą dojazdową utwardzoną gruntową, pięknie położona z widokiem na wiatraki po niemieckiej stronie. Media do pociągnięcia.
Zapraszam na prezentację działek.

Parametry dodatkowe

  • Numer oferty: 341070

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).