Załęże

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
318525
Cena
165 000 PLN
Cena za m2
11,96 PLN
Powierzchnia działki
13 800 m2
Szerokość działki (mb.)
140
Długość działki (mb.)
94
Kształt działki
Nieregularny
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny wielofunkcyjne
Prąd
Tak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Woda
Tak
Ujęcie wody
Brak

Opis nieruchomości

Świetna lokata kapitału - malowniczo położona działka z widokami na Jezioro Sitno ( druga linia zabudowy od jeziora ).
Działka o powierzchni 1,38 ha. Teren leży przy drodze gminnej, przy której są już podzielone działki z domkami rekreacyjnymi.
W planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest w około połowie powierzchni pod "Tereny rekreacji indywidualnej z zabudową letniskową" a w pozostałej części na "Tereny rolnicze".
Z uwagi na intensywnie powstające domki letniskowe i planowany rozwój infrastruktury technicznej działkę można podzielić na 6-7 działek o szerokości minimum 20m. Wysokość zabudowy do 6,5m, minimalna powierzchnie nowo wydzielonych działek to 800m kw. Dachy 2-spadowe o kącie nachylenia połaci 25 - 35 stopni. Do tafli jeziora zaledwie 50m w prostej linii.

Woda gminna w drodze przy działce. Prąd w drodze przy działce.
Odprowadzenie ścieków poprzez projektowaną kanalizację sanitarną do oczyszczalni ścieków w Kozielicach. Do czasu realizacji budowy kanalizacji dopuszcza się odprowadzanie ścieków do szczelnych zbiorników bezodpływowych.
Odprowadzanie wód opadowych do istniejącej i projektowanej kanalizacji deszczowej.
Polecam !

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 6.5
  • Przeznaczenie działki: Rekreacyjna
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Numer oferty: KON20756

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).