Przęsocin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
6058
Cena
160 000 PLN
Cena za m2
52,98 PLN
Powierzchnia działki
3 020 m2

Opis nieruchomości

Bardzo ładnie położona działka rolna pod lasem bukowym, w pobliżu wieży ciśnień. Gotowe studium zagospodarowania terenu przewidujace zmiane planu zagospodarowania na tereny mieszkaniowe / obecnie rolne /.
Możliwość zakupu także dwóch innych działek o pow.ok.3000m2 każda położonych w bezpośrednim sąsiedztwie. Odległość do najbliższych zabudowań ok.500m. Działka jest położona w bliskiej odległości . Polecamy.

Parametry dodatkowe

  • Przeznaczenie działki: Rolna
  • Numer oferty: 6058

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).