Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
336111
Cena
155 000 PLN
Cena za m2
180,86 PLN
Powierzchnia działki
857 m2
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
28
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
Tak
Kanalizacja
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak
Ujęcie wody
Miejska na działce

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka zlokalizowana w Dobrej na osiedlu domów jednorodzinnych. Kształt działki zbliżony do kwadratu szerokość elewacyjna 30 m, głębokość 28,8m. Wjazd na działkę od strony północnej, część ogrodowa od strony południowej. Do działki doprowadzone wszystkie media; woda, prąd, kanaliza, gaz, deszczówka. Dojazd do posesji nową drogą z polbruku. Dla opisanej działki przewiduje się miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego który pozawala na zabudowę jednorodzinną 30%, wysokość do kalenicy 9m dachy spadziste 30-45 stopni. Szybka możliwość budowy. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z maklerem prowadzącym.

Parametry dodatkowe

  • Przeznaczenie działki: Budowlana
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Numer oferty: 336111

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).