Stare Brynki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
11650
Cena
12 400 000 PLN
Cena za m2
70,26 PLN
Powierzchnia działki
176 480 m2
Szerokość działki (mb.)
650
Długość działki (mb.)
500
Prąd
Tak
Kanalizacja
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży teren o powierzchni ponad 17 ha. Działka położona w okolicy drogi Gryfino-Szczecin. Dla terenu aktualny jest plan zagospodarowania przestrzennego. Trójkąt o bokach: 500/650/850m.

Powierzchnia 2,27 ha przewidziana jest pod usługi komercyjne, tj. handlowe, motoryzacyjne, gastronomiczne, oraz stacje paliw.
Powierzchnia 0,12 ha przewidziana jest również pod usługi komercyjne, z wyłączeniem inwestycji mogących pogorszyć stan środowiska.
Powierzchnia 8,7 ha przewidziana jest pod przemysł z wyłączeniem inwestycji szczególnie szkodliwych dla środowiska i zdrowia ludzi, usługi komercyjne (handlowe, rzemieślnicze, motoryzacyjne)
Powierzchnia 1 ha przewidziana jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą
Powierzchnia 2,5 ha przewidziana jest pod usługi komercyjne (rzemieślnicze i motoryzacyjne) z dopuszczalną uciążliwością nie wykraczającą poza granice terenu.
Na pozostałych terenach przewidziana jest zieleń, stacje transformatorowe i drogi. Wysokość zabudowy nie może przekraczać 10 m. w zabudowie usługowej i 8 m. w zabudowie mieszkaniowej, maksymalna powierzchnia zbaudowy do 30%.

Parametry dodatkowe

  • Numer oferty: 11650

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).