Szczecin

Pogodno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 000 PLN
Powierzchnia
440 m2
Powierzchnia użytkowa
250 m2
Powierzchnia działki
1 278 m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1933
Rynek
Wtórny
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

POGODNO. Prestiżowa lokalizacja, rozpoznawalne miejsce.

Niezwykle klimatyczna, zabytkowa willa z 1934 roku o powierzchni całkowitej ok. 440m2 i użytkowej ok. 250m2, wyjątkowa historycznie i architektonicznie. Idealnie nadaje się na siedzibę firmy. Istnieje możliwość wydzielenia 2 niezależnych lokali z osobnymi wejściami.
Budynek znajduje się w niewielkiej odległości od chodnika, dzięki czemu działka o powierzchni 1278m2 (regularny prostokąt) jest maksymalnie wykorzystana, za domem częściowo parking, częściowo trawnik. Jest tu również murowany garaż jednostanowiskowy. Posesja ogrodzona, elektrycznie otwierana brama wjazdowa.

Na powierzchnię ok. 440m2 składają się cztery kondygnacje:
Przyziemie 134m2: 2 pomieszczenia przystosowane do prowadzenia działalności gospodarczej, kotłownia, magazyn i pomieszczenia socjalne, można zrobić dodatkowa łazienkę z natryskiem. Dojście schodami z parteru lub bezpośrednio od strony parkingu z poziomu "zero".
Parter 136m2: 3 pokoje, toaleta z wc i hol z recepcją. Dwa pokoje tworzą salon o łącznej powierzchni ok. 51m2, pomiędzy nimi znajdują się przesuwane drzwi drewniane.
I piętro 109m2: 4 pomieszczenia oraz łazienka.
Strych 67m2: do adaptacji.

Zachowano wewnątrz piękne, oryginalne drewniane elementy stolarki, pod panelami parkiet (do odnowienia). W środku - stan dobry, zdrowa konstrukcja dachu, ceramiczna dachówka starszego typu w dobrej kondycji. Zabezpieczono bardzo dokładnie fundamenty (w piwnicy jest obecnie prowadzona działalność gosp.). Instalacje wodno–kanalizacyjna, elektryczna i gazowa są nowe, piec gazowy 2-obiegowy wysokiej klasy (dzięki temu bardzo ekonomiczny) z zasobnikiem wody, można podłączyć do niego kolektory słoneczne.

Miejsce świetne do mieszkania lub na prowadzenie działalności gospodarczej - biurowej, handlowej, oświatowej. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, rynek, banki, apteki, przychodnie lekarskie.

Zapraszam do obejrzenia.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Dachówka
  • Piwnica: Tak
  • Ogród: Tak
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).