Bartoszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335962
Cena
105 000 PLN
Typ domu
Letniskowy
Powierzchnia
80 m2
Powierzchnia użytkowa
80 m2
Liczba pokoi
4
Powierzchnia działki
400 m2
Liczba pięter
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rok budowy
2007
Materiał
Cegła
Liczba łazienek
1
Rodzaj ogrzewania
Kominkowe
Gorąca woda
Piec elektryczny
Kominek
Tak
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom letniskowy znajdujący się na działce rekreacyjnej w okolicy jeziora Bartoszewo. Wielkość działki to 400 m2. Dom piętrowy murowany o powierzchni ok. 80 m2. Parter domu stanowi salon z otwartą kuchnią oraz łazienka i składzik pod schodami. W salonie kominek z system ogrzewania grawitacyjnego gwarantujący ciepło we wszystkich pomieszczeniach. Na piętrze znajduje się hol z którego jest wejście do trzech pokoi. Dom jest ocieplony, przed domem znajduje się 12 m zadaszony taras, składzik na narzędzia ogrodowe oraz wiata na drewno kominkowe. Dodatkowo dom posiada ogrzewanie elektryczne. Teren ogrodzony, jest możliwość parkowania na działce.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Liczba tarasów: 1
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Prąd: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).