Szczecin

Dąbie, Pomorska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335944
Cena
275 000 PLN
Typ domu
Piętro domu
Powierzchnia
67,22 m2
Powierzchnia użytkowa
67,22 m2
Liczba pokoi
3
Powierzchnia działki
371 m2
Liczba pięter
1
Stan budynku
Do drobnego remontu
Stan nieruchomości
Dobry
Rok budowy
1930
Materiał
Cegła
Liczba łazienek
1
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Gorąca woda
Piec węglowy/drewno
Garaż (liczba miejsc)
0
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Mieszkanie z atrybutami domu. Bardzo ciekawa nieruchomość lokalowa w budynku dwurodzinnym z 371 m2 ogrodem, w Dąbiu. Mieszkanie jest po remoncie z podłogami wyłożonymi panelami, wymienionymi oknami na trój szybowe plastikowe oraz infrastrukturą ogrzewającą z kotła koksowego lub wymiany na ogrzewanie elektryczne. Nieruchomość zajmuje pierwsze piętro, na które składają się dwie sypialnie, salon, łazienka z oknem oraz oddzielna kuchnia z oknem na ogród.Do nieruchomości przynależy piwnica. Nieruchomość jest powierzchniowo większa o przebudowany korytarz na łazienkę o pow. ok.5m2
Nieruchomość ma kilka atrybutów, które czynią ją atrakcyjną i obniżają koszty użytkowania.
W piwnicy znajduję się piec węglowy który odprowadza ciepło do kaloryferów w domu. System grzewczy jest dostosowany również do ogrzewania elektrycznego. Ciepła woda może być z boilera elektrycznego lub pieca koksowego. W ogrodzie jest studnia głębinowa (ok.20m) co zapewnia niezależność w zaopatrzenie w wodę.
Dostęp do mediów: kanalizacja pełna, wodociągi pełna(zimna woda), energia elektryczna pełna. Gaz odprowadzenie do domu z przyłączem-nie jest rozprowadzona instalacja gazowa w domu.
Czynsz jest zerowy. Raz do roku odprowadzany jest podatek 300 zł od nieruchomości oraz raz do roku podatek od wieczystej dzierżawy (600 zł)
Właściciele domu mają spisaną umowę o sposobie korzystania z ogrodu i części wspólnych w taki sposób, że właściciel oferowanej nieruchomości dysponuje działką w udziale 49, a w częściach wspólnych 50/50. Do Zapraszam do zapoznania się z tą bardzo ciekawa oferta mieszkania z ogrodem i mediami obniżającymi czynsz.

Parametry dodatkowe

  • Dach: Dachówka
  • Piwnica: Tak
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).