Szczecin

Głębokie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
6980
Cena
1 850 000 PLN
Typ domu
Stylowy
Powierzchnia
450 m2
Powierzchnia użytkowa
400 m2
Liczba pokoi
15
Powierzchnia działki
502 m2
Stan budynku
Idealny
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Rok budowy
1985
Materiał
Cegła
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Garaż
Tak
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w prestiżowej dzielnicy, w przepięknym miejscu pod lasem, blisko jezioro Głębokie. Dom ma 3,5 kondygnacji. Na każdej kondygnacji jest łazienka. PARTER- 5 pokoi o łącznym metrażu 110 m2 plus kuchnia ijadalnia. I PIĘTRO- 3 pokoje+ łazienka i 2 tarasy. II PIĘTRO cztery pokoje + łazienka. III PIĘTRO - jest to użytkowe poddasze o łącznym metrażu 65 m2. Dom posiada przyziemie, gdzie jest duża kuchnia, łazienka i 2 duże pokoje. Na podłogach w niektórych pokojach deska parkietowa a w pozostałych wykładzina. Wszędzie regipsy pomalowane na biało. Standard domu jest średni. W 2000r. nieruchomość przeszła gruntowny remont ( nowa elewacja z ociepleniem, nowe okna drewniane, założenie dodatkowego pieca gazowego /są dwa gazowy i na miał/. Dom jest idealny na pensjonat, gdyż ilość pokoi i okolica nakłaniają do takiej inwestycji.

Parametry dodatkowe

  • Dach: Blacha
  • Liczba tarasów: 1
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

Kontakt

KONTRAKT Nieruchomości

Telefon:
+48 91 484 90 33
Email:
biuro@kontrakt.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).