Ogartowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335899
Cena
1 000 000 PLN
Typ domu
Wolnostojący
Powierzchnia
380 m2
Powierzchnia użytkowa
380 m2
Liczba pokoi
6
Powierzchnia działki
23 142 m2
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rok budowy
1978
Materiał
Cegła
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący, położony na działce o powierzchni 2,3142 ha.

Powierzchnia domu to 380 m2. Całkowitą powierzchnię domu aktualnie tworzy część mieszkalna i część biurowa.

Część mieszkalna składa się z 3 osobnych sypialni, salonu, kuchni, dwóch łazienek, trzech pomieszczeń sanitarnych. Część biurowa to dwa gabinety i pomieszczenie służące za archiwum. Wejście do obu części jest wspólne i połączone długim korytarzem. Pomieszczenia biurowe można zaadoptować na dodatkowe sypialnie.

Pokoje są duże i ustawne. W jednej z sypialni znajduje się garderoba oraz własna łazienka z wanną i prysznicem. Z salonu przejście do praktycznie urządzonej kuchni, z bardzo funkcjonalną zabudową. Z kuchni wejście do pomieszczeń sanitarnych. Jedno służy jako spiżarnia, a drugie prowadzi do pomieszczenia z piecami gazowymi, dzięki którym ogrzewany jest cały budynek.

Na terenie działki znajduje się także warsztat, budynek magazynowy i dawna portiernia.

Dojazd do domu utwardzoną drogą z miejscowości Połczyn- Zdrój. Wokół tereny zielone, pola, las, budynki mieszkalne.

Pozwolenie na prowadzenie różnych działalności, wszystko ujęte w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, co daje duże możliwości zagospodarowania terenu. Nieruchomość można wykorzystać zarówno pod cele mieszkaniowe, jak i inwestycyjne, np. na stację benzynową, market itd.


-- Od razu wiesz, na co Cię stać! Zapraszamy na bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferty wszystkich banków w jednym miejscu! --

Parametry dodatkowe

  • Dach: Dachówka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).