Dźwirzyno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
341067
Cena
850 000 PLN
Typ domu
Wolnostojący
Powierzchnia
342 m2
Powierzchnia użytkowa
171,62 m2
Liczba pokoi
7
Powierzchnia działki
1 100 m2
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rok budowy
2017
Materiał
Bloczki
Liczba łazienek
2
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Garaż (liczba miejsc)
0
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

DŻWIRZYNO - atrakcyjna, nadmorska miejscowość w pobliżu Kołobrzegu, położona wśród lasów , rozpościerająca się od morza do pobliskiego jeziora, z pieknymi, spokojnymi zakątkami sprzyjającymi relaksowi i wypoczynkowi przez cały rok. Nieruchomość zlokalizowana ok. 100 m od plaży z dogodnym do niej dojściem.
Budynek wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, z nieużytkowym poddaszem .Powierzchnia użytkowa samego parteru to 171,61 m 2 + poddasze ok. 160 m 2. Budynek zaprojektowany na potrzeby funkcji rehabilitacyjnych !!!!
Rozkład pomieszczeń;
Parter to: holl i komunikacja o powierzchni 38 m 2, 5 pokoi o pow .od 11 do 15 m 2 /w 2 pokojach są łazienki o pow. ok. 3 m 2 każda /, 2 duże sale po 30,20 m 2 , z przeznaczeniem dowolnym np. na sale ćwiczeń, siłownię, salę gimnastyczną, sale konferencyjne, pokoje mieszkalne, szatnie... w zależności od potrzeb. Te duże sale można podzielić uzyskując po 2osobne pokoje, bowiem przewidziano tam drzwi i odrębne podłączenia . Uzyskano by wtedy 9 pokoi.Wysokość pomieszczeń na parterze to ok. 4 m .

Piętro domu to jedna, duża przestrzeń do indywidualnej aranżacji. Wysokość pomieszczeń na poddaszu w najwyższej części to ok. 4-4,5 m. Budynek niepodpiwniczony. Przeznaczenie : na rehabilitację, ale nadaje się także na klinikę, przychodnię, pensjonat ...
Inwestycja w trakcie / nie wykończone poddasze /, nie przekazana jeszcze do użytkowania. Dziennik budowy prowadzony.

MEDIA : energia elektryczna w budynku. Gazociąg przebiega przez działkę /kilka metrów do podłączenia/.
Ogrzewanie i ciepła woda aktualnie z sąsiadującego budynku ,ale zostanie wydzielona kotłownia. Teren ogrodzony z 3 stron i zagospodrowany.
Przyjazne sąsiedztwo. Wokół las iglasty i liściasty, pensjonaty ,kempingi .Niedaleko do centrum Dźwirzyna / sklepy, kościół...../
Przeznaczenie zgodnie z Planem zagospodarowania przestrzennego to: usługi turystyczne, dom wypoczynkowy, rehabilitacja, działalność hotelowa .W obiekcie / lub jego części / musi być prowadzona działalność gospodarcza !!!!

Nieruchomość świetnie zlokalizowana, blisko plaży. Bliskość hoteli o wysokim standardzie/ np. Havet, Neptuno,Senator... stwarza możliwość korzystania z gabinetów odnowy, SPA i zabiegów leczniczych. Do Kołobrzegu - 20 min. samochodem, a tam różne atrakcje kulturalne i turystyczne.
Do nieruchomości dojazd drogą asfaltową / publiczną /. Druga linia zabudowy z dogodnym wjazdem.
Nabycie możliwe jest tylko na współwłasność , gdyż dom zlokalizowany jest na działce o pow. ok. 3500 m2, z której nastąpi wydzielenie działki dla
kontrahenta nabywającego dom. Proponowana wielkość wydzielanej działki to ok. 1100 - 1300 m2.

UWAGA! Do ceny należy dodać podatek VAT .Klienci indywidualni nie płacą prowizji - pokrywa ją Sprzedający !
BARDZO ATRAKCYJNA OFERTA DLA POWAŻNYCH INWESTORÓW . DO WYDANIA OD ZARAZ. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.

Parametry dodatkowe

  • Dach: Dachówka ceramiczna
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).