Szczecin

Bukowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
292697
Cena
1 200 000 PLN
Typ domu
Wolnostojący
Powierzchnia
250 m2
Powierzchnia użytkowa
174,30 m2
Liczba pokoi
6
Powierzchnia działki
1 393 m2
Liczba pięter
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan nieruchomości
Dobry
Rok budowy
2003
Materiał
Cegła
Liczba łazienek
4
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Kominek
Tak
Garaż
Tak
Garaż (liczba miejsc)
2
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący usytuowany na dużej działce w dzielnicy Bukowo. Bardzo spokojne miejsce, boczna uliczka, która stanowi dojazd tylko do tej oraz sąsiadujących posesji.
Dom wybudowany został w 2003 roku z wysokiej klasy materiałów, według oryginalnego projektu. Na uwagę zasługuje jakość wykonania, techniczny profesjonalizm i doświadczenie wykonawców. Wnętrze bardzo funkcjonalne,przytulne, dominują ciepłe barwy i drewno. Układ pomieszczeń został przystosowany dla rodziny dwupokoleniowej, z dwóch części można korzystać niezależnie. Pierwsza część domu, z wejściem od frontu posiada duży salon z kominkiem, sypialnię, widną kuchnię, łazienkę oraz 2 pokoje na poddaszu z łazienką. W drugiej połówce domu znajduje się przeszklony 15-metrowy taras, pokój z kuchnią, łazienka z sauną oraz pokój z łazienką na poddaszu. Obydwie części łączy wspólne patio o powierzchni ok 40m2.
Niewątpliwym atutem oferty jest drugi budynek znajdujący się na terenie nieruchomości. Mieści on w sobie 4 niezależne mieszkania, które aktualnie są wynajmowane i stanowią źródło dochodu obecnych właścicieli.
Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz z przyległą działką o powierzchni 650m2 za cenę 199 000zł.
Polecam i zapraszam na prezentacje!

Parametry dodatkowe

  • Dach: Dachówka ceramiczna
  • Liczba tarasów: 2
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Gaz: Tak
  • Siła: Tak
  • Prąd: Tak

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).