Szczecin

Wielgowo, ks. kan. Mieczysława Bryczkowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335410
Cena
690 000 PLN
Typ domu
Wolnostojący
Powierzchnia
220 m2
Powierzchnia użytkowa
220 m2
Liczba pokoi
7
Powierzchnia działki
900 m2
Liczba pięter
1
Stan budynku
Do zamieszkania
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rok budowy
2000
Materiał
Cegła
Liczba łazienek
2
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Gorąca woda
Piec węglowy/drewno
Kominek
Tak
Garaż (liczba miejsc)
0
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Przestronny, podpiwniczony, wielofunkcyjny dom w rewelacyjnym miejscu w Wielgowie. Cisza, spokój, otoczenie domów jednorodzinnych, a jednocześnie 100 m do pętli autobusowej. Plusem jest świetna ekspozycja słoneczna. 900 m2 działka będąca własnością.Rok budowy 2000. Na powierzchnię 220m2 składają się parter i piętro oraz piwnica. Na parterze znajduje się przestronny ok 35 m2 salon z otwartą powierzchnią gabinetową i przestronną kuchnią z oknem na podwórko/ogród oraz sypialnią. Tam tez znajduję się przestronna łazienka/salon kąpielowy. Na piętrze 2 pokoje są wykończone , natomiast dwa są do wykończenia. Otwarty salon prowadzi do poszczególnych pomieszczeń. Wykończona jest również łazienka. Dom ogrzewany jest z nowego pieca na koks i drewno. Nieruchomość zaopatrywana jest wodę z głębinowej studni. Podatek roczny od nieruchomości to 450 zł a pozostałe koszty eksploatacyjne bardzo małe w związku z własnym ogrzewaniem i zaopatrzeniem w wodę oraz odprowadzaniem nieczystości do szamba (220 zł na rok opłata za wywóz) . Nieruchomość posiada dostęp do mediów: gazu, wodociągu w drodze.
W miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość jest w obszarze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolno stojącej lub bliźniaczej z dopuszczeniem usług.
Znakomita infrastruktura drogowa: dojazd do centrum Szczecina obwodnicą poprzez S3 15 minut, linie autobusowe. Drugi dojazd poprzez DW 10. Dodatkowo komunikację zapewnia kolej stacja szczecin-Zdunowo. Położenie nieruchomości również niezwykle korzystne z uwagi na zaplecze socjalno bytowe. W dzielnicy jest szkoła, przedszkole, poczta, sklepy ( w tym Biedronka) apteka, przychodnia. Zapraszam do tej ciekawej nieruchomości pod względem mieszkaniowym i inwestycyjnym. Cena jest bardzo konkurencyjna tak, w stosunku do wystawianych domów w Wielgowie jak i kosztów budowania podobnego we własnym zakresie.

Parametry dodatkowe

  • Dach: Dachówka ceramiczna
  • Liczba tarasów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).