Szczecin

Pomorzany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
7871
Cena
1 040 000 PLN
Typ domu
Wolnostojący
Powierzchnia
220 m2
Powierzchnia użytkowa
220 m2
Liczba pokoi
7
Powierzchnia działki
384 m2
Liczba pięter
2
Stan budynku
Surowy zamknięty
Stan nieruchomości
Do wykończenia
Rok budowy
1980
Materiał
Ytong
Liczba łazienek
4
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Inne
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Dwa domy posadowione na wspólnej działce. Od frontu skrajny szeregowiec z garażem gotowy do zamieszkania (4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki) standard do odświeżenia. Na tyłach posesji dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym, rozprowadzone wszystkie instalacje (4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki). Sprzedaż tylko razem. Oferta dla wielopokoleniowej rodziny lub dla zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania. Polecamy.

Parametry dodatkowe

  • Dach: Papa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).