Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
341000
Cena
599 000 PLN
Typ domu
Bliźniak
Powierzchnia
210 m2
Powierzchnia użytkowa
154 m2
Liczba pokoi
6
Powierzchnia działki
912 m2
Liczba pięter
2
Stan budynku
Stan deweloperski
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Rok budowy
2018
Materiał
Pustak
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Garaż (liczba miejsc)
1
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Nowo powstająca inwestycja zlokalizowana w Mierzynie w niedalekim sąsiedztwie nowej Szkoły. Bliźniak w nowoczesnej architekturze wybudowany z porotermu ,ocieplony styropianem dach balachodachówka, okna PCV. Dom zostanie oddany do użytku w III kwartale 2018 roku. Dojazd do posesji drogą utwardzoną wyłożoną częściowo płytami drogowymi.Całość posesji ogrodzona. CO i CW z pieca gazowego kondensacyjnego. Na parterze znajdują się: garaż, holl, pokój typu gabinet łazienka z wc kuchnia z jadalnią i salon , piętro stanowią 4 sypialnie i łazienka razem z wc. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z maklerem prowadzącym.

Parametry dodatkowe

  • Dach: Dachówka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).