Szczecin

Gumieńce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
339375
Cena
549 000 PLN
Typ domu
Bliźniak
Powierzchnia
140 m2
Powierzchnia użytkowa
125 m2
Liczba pokoi
4
Powierzchnia działki
464 m2
Liczba pięter
2
Stan budynku
Stan deweloperski
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Rok budowy
2018
Materiał
Beton
Rodzaj ogrzewania
Inne
Gorąca woda
Piec gazowy
Garaż (liczba miejsc)
1
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Do sprzedania nowo powstała inwestycja osiedla domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zostanie zakończona w III kwartale 2018 roku. Teren w całości ogrodzony z wewnętrzna architekturą zagospodarowania terenu. W zależności od wyboru domu wielkości działek kształtują się od 400 do 470 m. Domy wybudowane z silki, przykryte dachem z dachówki ceramicznej. CO i CW z pieca gazowego, w całym domu zostanie zastosowane ogrzewanie podłogowe. Istnieje możliwość sprzedaży Nieruchomości wykończonej pod klucz za kwotę 649 tyś po uprzednim ustaleniu szczegółów wykończenia z Developerem. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z maklerem prowadzącym.

Parametry dodatkowe

  • Dach: Dachówka ceramiczna
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).