Szczecin

os. Skarbówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
336426
Cena
420 000 PLN
Typ domu
Wolnostojący
Powierzchnia
140 m2
Powierzchnia użytkowa
118,03 m2
Liczba pokoi
3
Powierzchnia działki
407,84 m2
Liczba pięter
2
Stan budynku
Surowy zamknięty
Stan nieruchomości
Surowy zamknięty
Rok budowy
2017
Materiał
Drewno
Rodzaj ogrzewania
Inne
Gorąca woda
Inne
Garaż
Tak
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z garażem położony na Skarbówku. Dwukondygnacyjny ( parter z poddaszem użytkowym ) o powierzchni użytkowej 118,03m2. Pierwszy poziom (75,43m2 powierzchni użytkowej): salon, kuchnia, garderoba, toaleta przedpokój, garaż.
II poziom (42,60m2 pow. użytkowej): dwie sypialnie, dwie łazienki. Okolica z dużym cicha i spokojna w bliskiej odległości centrum... kilka minut samochodem. Stan surowy zamknięty. Koszt wykończenia pod klucz około 100 000PLN.
Wykonano:
1)fundamenty - budynek posadowiony na płycie żelbetowej wylanej na styropianie ekstrudowanym gr. 20 cm (2x10cm na mijankę ) ułożonym na wymienionym i zagęszczonym gruncie
2)Ściany zewnętrzne - w konstrukcji drewnianej suszonej - od zewnątrz obłożone płytą OSB, wiatroizolacją, oraz docieplone styropianem gr. 10 cm wraz z wyprawą z tynku -na gotowo
3)Strop oraz więźba z wysuszonego drewna z gotowych elementów prefabrykowanych wykonanych i dostarczonych na budowę z firmy Partner.
4)Dachówka ceramiczna
5)Wykonana podbitka sosnowa malowana.
6)Stolarka okienna oraz drzwi wejściowe drewniane (wysoka jakość).
7)Zamontowane parapety okienne zewn z płytek ceramicznych.
8)Zamontowane okna połaciowe wysokiej jakości.
9) Dookoła budynku wykonany drenaż.
10)Schody na piętro drewniane.
11)Brama do garażu rolowana docieplona z napędem.
Do budynku doprowadzony prąd, woda, kanalizacja pod posadzkowa. Strop od góry obity płytą OSB na taśmach wygłuszających ściany działowe obite płytą OSB jednostronnie
Serdecznie zapraszam na prezentację.....

Parametry dodatkowe

  • Dach: Dachówka ceramiczna
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Gaz: Tak
  • Siła: Tak
  • Prąd: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).