Czytaj opinie

13 kwietnia 2021

Polecam przy sprzedaży domu

 Śmiało i z czystym sumieniem mogę polecić to rodzinne biuro „Kontrakt” jesli chcecie sprzedać dom i nie bać się o nic. Ani o zaplatę ani o to, kto przychodzi oglądać dom, bo zawsze makler był podczas prezentacji a przyprowadzane było osoby bardzo konkretne.

Polecam

Marek

 

30 października 2020

Udana sprzedaż działki w Tanowie

kilka biur wcześniej przez kilka lat próbowało sprzedać moją działke w Tanowie koło Szczecina, ale dopiero jak zleciłem sprzedaż do Nieruchomości Kontrakt ze Szczecina to wreszcie zobaczyłem, na czym polega właściwe podejście do nieruchomości – a więc sprawdzenie wszystkich dokumentów, makler zwrócił uwagę na to co jeszcze powinienem przygotowac do sprzedania działki, we wszystkim uzyskałem właściwą pomoc. Dziekuję i na pewno tu jeszzze wrócę 🙂

 

                                                                                          15 sierpnia 2020

 

Szybko sprzedane mieszkanie !

Z polecenia znajomej trafiłam do biura nieruchomości KONTRAKT i nie zawiodłam się. Profesjonalnie i szybko Panowie maklerzy znaleźli kupca na moje duże mieszkanie w kamienicy w centrum Szczecina. O nic nie musiałam się martwić, czułam się bezpiecznie na każdym etapie współpracy. Wcześniej rozmawiałam z innymi przedstawicielami biur nieruchomości ale nikt nie zdołał wzbudzić mojego zaufania. Polecam !

Marcelina W.

 

                                                                                                14 stycznia 2019

Profesjonalizm !

Bardzo polecam współpracę z Kontrakt Nieruchomości, szczególnie Pana Rafała. Skrupulatność, uczciwość, punktualność, solidność, umiejętność i chęć wyjaśnienia wszystkich procedur itp. Dzięki temu transakcja zakupu domu przebiegła pomyślnie. Cieszę się, że trafiliśmy na takiego profesjonalistę – co niestety, jest rzadko spotykane. Szczerze polecam.

Martyna

 

                                                                                                 31 grudnia 2018

Pośrednik, któremu można zaufać

Dziękuję Panu Rafałowi za pomoc w sprzedaży segmentu bliźniaka. Transakcja została doprowadzona do zakończenia sprawnie, bez zbędnej zwłoki i z profesjonalizmem.

Kazimierz

                                                                                                16 listopada 2018

Polecam…

Według mojej opinii, panowie zasługują na sześć gwiazdek… Gorąco polecam!!!

Olga T.

 

                                                                                                  23 maja 2018

High level.

Stawiam firme Kontrakt za wzór dla całej branży. Poziom kompetencji nieporównywalnie wysoki. Polecam.

Radek

 

2 kwietnia 2018

Biuro nieruchomości „Kontrakt” to bardzo rzetelny partner, otwarcie na klienta, dobra orientacja w rynku nieruchomości, właściwa strategia sprzedaży, profesjonalizm w każdym calu, szczerze wszystkim polecam i życzę dla firmy „Kontrakt Nieruchomości” dalszego rozwoju i wielu udanych transakcji.

                                                                                                   19 stycznia 2018

Bardzo profesjonalne i uczciwe podejście do klienta a co najważniejsze skuteczne. Mieszkanie sprzedane w niecałe 2 miesiące. Bardzo duża pomoc w zrozumieniu formalności związanych ze sprzedażą mieszkania oraz przy kolejnych krokach sprzedażowych. Biuro zdecydowanie wyróżnia się spośród innych pośredników. Dziękujemy Panie Michale!

Sebastian

 

POLECAMY                                                                                   6 stycznia 2018

Profesjonalna i życzliwa obsługa, wysoka kultura, dokonała wiedza, otwartość i bezpośrednia pomoc. Sprawnie sprzedaliśmy mieszkanie w expressowym tempie na czy nam zależało. Bez wątpliwości najlepsze biuro z jakim mieliśmy do czynienia.

Basia i Marek

Wyjątkowe              4 stycznia 2018

Szczerze polecam Biuro i Pana Michała, który zrobił na mnie ogromne wrażenie. Mam kilka mieszkań, znam wielu pośrednikowi w Szczecinie, ale z takim zaangażowaniem się nie spotkałam. Bardzo wysoka kultura osobista, kompletna wiedza i dużo poświęcanego czasu Klientom. Co bardzo ważne – etyczne zachowanie wobec obu stron transakcji. Z czystym sumieniem polecam – także, albo przede wszystkim na wyłączność. Duży plus za pisemne składanie ofert sprzedającym.

Anna

GODNE POLECENIA 6 czerwca 2017

Sprzedałam z tym biurem 2 mieszkania. Pełen profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista. Od zawarcia umowy, poprzez transakcję sprzedaży, a także po jej zakończeniu mogłam liczyć na pomoc Pana Michała. Zaoszczędziłam mnóstwo czasu, zawsze miałam przygotowaną pełną dokumentację i informacje gdzie i kiedy mam ją złożyć. Mój udział ograniczył się do niezbędnego minimum. Z pełnym przekonaniem polecam KONTRAKT jako solidnego partnera. danusia

Kultura i profesjonalizm 26 maja 2017

Gorąco polecam agentów z tego biura. Charakteryzują się nie tylko wysokim poziomem profesjonalizmu, ale także nienaganną kulturą osobistą.

Tomasz

Polecam 28 kwietnia 2017

Firma godna polecenia i profesjonalna obsługa.Dziękujemy p.Michałowi,że czuwał nad każdym etapem transakcji,służył fachową radą i pomocą.Szczerze polecam i dziękuję. EUGENIA

Najlepsze biuro nieruchomości 25 kwietnia 2017

Sprzedałem z tym biurem 2 mieszkania. Transakcja przebiegła szybko i skutecznie. Bardzo serdecznie polecam.

PEŁEN PROFESJONALIZM ! 12 marca 2017

Pełen profesjonalizm od momentu zawarcia umowy pośrednictwa, po transakcję sprzedaży, a nawet i po transakcji można było liczyć na pomoc Pana Rafała. Zarówno kupujący jak i sprzedający był otaczany opieką na wysokim poziomie. Pan Rafał zawsze służył pomocą . Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam usługi Pana Rafała.

Beata

godne polecenia 8 marca 2017

Cała transakcja kupna – sprzedaży odbyła się bardzo szybko, bez żadnych komplikacji. Bardzo dobry kontakt, bardzo bezpiecznie, miło i szybko. Nie trzeba się niczym martwić, wszystkie dokumenty prawidłowo przygotowane. Opieka biura od początku, do końca przy wszystkich formalnościach. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam!!!

6 grudnia 2016

Dysponuję mieszkaniem do wynajęcia, ale nie dysponuję czasem aby szukać skutecznie najemcy. „Kontrakt” to kolejne biuro z którego usług korzystałem. Nareszcie trafiłem na Firmę do której wrócę po pomoc, gdy skończy się zawarta wczoraj umowa ! Z przekonaniem polecam. Marian

Marian

profesjonalnie 10 października 2016

Szczerze polecam biuro nieruchomości Kontrakt!!! Zalety: zdjęcia mieszkania wykonane przez Pośrednika, idealnie oddały charakter i wielkość pomieszczeń; stały kontakt i pomoc przy wszelkich formalnościach; owocne negocjacje aby każda ze stron (kupujący- sprzedający) była usatysfakcjonowana; spokój wprowadzany przez Pana Pośrednika podczas sprzedaży mieszkania 🙂

Olga

kupno i wynajem mieszkania 4 października 2016

Zdecydowanie polecam współpracę z biurem KONTRAKT. Pełen profesjonalizm oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. my z KONTRAKTEM kupiliśmy mieszkanie, które po niespełna dwóch tygodniach zostało wynajęte. We wszystkim pomagał nam Pan Rafał, któremu serdecznie dziękujemy. Bardzo dobry kontakt, opieka pośrednika na każdym etapie transakcji oraz ogromne doświadczenie w tej branży. Gorąco polecam!!

Emilia

Highly Recommended 30 września 2016

It was my pleasure to deal with Michal, he is so clean with deals and so professional broker. Michal helped me to get my deal done even both me and the other owner were outside the country but he managed to arrange everything and prepare all documents till I was back to Szczecin. I like his honesty with translation all documents from Polish to English onsite without missing any small details. I highly recommend Michal.

Green Care Sp. z o. o.

Wynajem 29 września 2016

Zleciłem firmie wynajęcie kawalerki, jestem bardzo zadowolony. Obsługa bardzo miła i co ważne, fachowa. Nie jestem z Szczecina i wszelkie formalności, umowy etc. przygotowali Panowie. W Szczecinie musiałem być tylko dwa razy, zlecenie wynajmu i po jednym tygodniu, przekazanie mieszkania najemcy.

Krzysztof

Polecam 29 września 2016

Kupiliśmy mieszkanie przez biuro Kontrakt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pośrednika. Wszystkie formalności były załatwiane sprawnie i z zaangażowaniem. Nie byliśmy zmuszeni tracić czasu na każdą formalność. Będziemy polecać to biuro, ponieważ pracują tu ludzie kompetentni i znający się na pośrednictwie, a przede wszystkim uczciwi, co nie jest takie oczywiste w tej branży.

mkay

profesjonalizm 13 września 2016

Biuro nie zatrudnia przypadkowych osób, tylko profesjonalistów o wysokiej kulturze i obyciu w temacie nieruchomości, którym można powierzyć transakcję a doprowadzą ją z sukcesem do końca. Polecam

ZKatarzyna

Super zakup mieszkania 25 lipca 2016

Korzystałam z usług biura Kontrakt Nieruchomości w Szczecinie chcąc kupić mieszkanie z ogródkiem. Byłam w kilku firmach aż w końcu trafiłam do Pana Michała w biurze Kontrakt. Miła, fachowa, konkretna i dobrze przeprowadzona ze mną rozmowa sprawiła, że nie jeździłam z maklerem po różnych nietrafionych mieszkaniach a zostały mi pokazane te, które rzeczywiście spełniały moje oczekiwania. Jestem trudną klientką, oczekiwałam wielu informacji gdyż bałam się kupna mieszkania. Na szczęście Pan Michał wszystko mi spokojnie tłumaczył i zajął się wszystkimi formalnościami. Mieszkam już w nowym mieszkaniu i jestem bardzo zadowolona. Czytając poniższe opinie o tej firmie potwierdzam jakość i bezpieczeństwo obsługi.

anna Sz.

Kupno kawalerki os. Książąt 18 lipca 2016

Na ogłoszenie biura „Kontrakt” natrafiłam dzięki pięknym zdjęciom sprzedawanego mieszkania. Później poszło już szybko: prezentacja kawalerki, negocjacja ceny i 3 dni później byliśmy już z wizytą u notariusza. Pan Rafał opiekuje się Kupującym na każdym etapie zawierania transakcji. Można o wszystko spytać, trochę powybrzydzać ;), by w końcu odczuć satysfakcję z dobrze wykonanego zakupu. Szczerze polecam usługi biura!

19 czerwca 2016

Bardzo polecam biuro KONTRAKT Nieruchomości. Miałam przyjemność współpracować z biurem przy sprzedaży i kupnie mieszkania. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie agentów powoduje, iż można w pełni czuć się bezpiecznie. Formalności ograniczone do minimum, sprawdzona dokumentacja i świetny kontakt telefoniczny oraz mailowy. Pracownicy biura służą pomocą i radą na każdym etapie (w trakcie kontraktu jak i po zakończeniu współpracy). Serdeczne podziękowania dla Pana Michała. Jeżeli szukacie Państwo rzetelnego biura nieruchomości to tylko KONTRAKT Nieruchomości w Szczecinie, polecam.

Anna Kalinowska

Cztery bardzo dobre transakcje 18 czerwca 2016

Potwierdzeniem rzetelności , fachowości i profesjonalności jest to,że aż CZTEROKROTNIE transakcje kupna – sprzedaży przeprowadzał bardzo skutecznie dla mnie Pan Rafał Kondrat .Nie może być lepszego dowodu na to, iż właśnie Kontrakt Nieruchomości jest najlepszą firmą w swojej dziedzinie.To profesjonaliści w pełnym tego słowa znaczeniu.

Elżbieta Gronek-Polonis

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: