MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
280 000 PLN
3 156,71 PLN/m2
SZCZECINŚródmieście
ks. Piotra Ściegiennego
Opis
Szukasz nietuzinkowego dużego mieszkania? W pięknie wyremontowanej kamienicy? Z klimatem?
To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Mamy do zaoferowania Państwu lokal mieszkalny powierzchni blisko 90 m2, na którą składają się 4 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i garderoba. Z pokoju pełniącego rolę salonu wyjście na przestronny balkon. W pomieszczeniach wymieniono wszystkie okna, przegładzono ściany, obniżono sufity, położono panele podłogowe oraz odrestaurowano oryginalną stolarkę drzwiową. Łazienka w jasnych kolorach z wanną i prysznicem, kuchnia z meblami w zabudowie. Ogrzewanie z pieca gazowego dwubiegowego. Miesięczny czynsz wynosi około 350 zł, w tym zaliczki na zimną wodę, administrowanie nieruchomością oraz utrzymanie czystości, dodatkowo fundusz remontowy około 213 zł ( wspólnota zaciągnęła kredyt na remont budynku, po jego spłacie fundusz remontowy spadnie). Do mieszkania przynależy przestronna piwnica z oknem. W podwórzu znajduje się nieduży plac zabaw
Opisywane mieszkanie znajduje się w gruntownie odremontowanej kamienicy, w której wymieniono lub zmodernizowano: Klatkę schodową wraz z wymianą instalacji elektrycznej i pionów, izolację piwnic, docieplenie ściany kamienicy od strony podwórza, remont bramy wjazdowej wraz z renowacją posadzki, gruntowny remont elewacji wraz z odtwarzaniem detalu zdobniczego oraz remontem balkonów. W najbliższym okresie wspólnota zamierza zmodernizować podwórze i utworzyć tam zielone miejsce spotkań.
W najbliższej okolicy pełen dostęp do różnych sklepów, i punktów użyteczności publicznej, doskonałą komunikację z poszczególnymi częściami miasta zapewniają pobliskie linie tramwajowe i autobusowe. Dodatkowym atutem jest brak Strefy Płatnego Parkowania w okolicy.
Po więcej informacji zapraszam do biura, a zainteresowanych na prezentację.
Szczegóły oferty

Numer oferty339915

Liczba pokoi4

Cena280 000 PLN

Cena za m23 156,71 PLN

Powierzchnia88,70 m2

Piętro3

Liczba pięter4

Typ kuchniOddzielna